Krakula.pl - Archiwum

Krakula zaprasza do archiwum Krakowskiego Rynku Nieruchomości

Dokładnie 27 lat. Od 1994 roku dwutygodnik Krakowski Rynek Nieruchomości był liderem sprzedaży w segmencie specjalistycznej prasy dotyczącej lokalnego rynku nieruchomości. W ciągu tego czasu ukazało się ponad 600 wydań, w których prezentowaliśmy Wam oferty mieszkań z rynku pierwotnego, ogłoszenia biur nieruchomości oraz osób prywatnych, a także możliwości zatrudnienia w sektorze nieruchomości i budownictwa. Co więcej, każdy kolejny numer zawierał wiadomości z Krakowa, artykuły branżowe, wywiady, analizy przepisów prawnych i poradniki dotyczące wystroju wnętrz. Zmieniały się możliwości techniczne, trendy, redaktorzy i eksperci, którzy na łamach dwutygodnika dzielili się z Wami swoją wiedzą.

Krakowski Rynek Nieruchomości prezentuje

Z myślą o Waszych potrzebach powstało właśnie to bezpłatne archiwum. Znajdziecie tu wszystkie dotychczasowe wydania Krakowskiego Rynku Nieruchomości. Treści ukazane w przejrzystej formie PDF-u są w wielu przypadkach wciąż aktualne, stąd zachęcamy do przeglądania naszych archiwalnych numerów. Być może któraś oferta, prezentacja inwestycji bądź artykuł specjalistyczny zainspiruje Was do kupna nieruchomości, przeprowadzenia remontu domu lub po prostu zgłębienia któregoś z branżowych tematów.

Rynek krakowski online to nowa i lepsza jakość

2020 rok miał dla nas charakter wręcz przełomowy. Nie tylko zmieniliśmy szatę graficzną magazynu, ale zaczęliśmy go wydawać w formie miesięcznika. Konsekwencje pandemii, a więc przeniesienie działalności wielu redakcji do Internetu oraz zauważalna popularność wiadomości online sprawiły, że również postanowiliśmy iść z duchem czasu. Tym sposobem rozpoczął się nasz nowy etap. Od kilku miesięcy prezentujemy Wam na naszej stronie internetowej atrakcyjne mieszkania w Krakowie, korzystne rabaty na zakup nieruchomości, ciekawsze artykuły oraz interesujące wywiady. Dzięki przeniesieniu naszej działalności do świata wirtualnego zyskaliśmy szerszy zasięg odbiorców i większe możliwości – bieżącego aktualizowania treści i szybszego wyłapywania dla Was jak najlepszych ofert. To jednak nie sprawi, że zapomnimy o naszej przeszłości.

Krakula, czyli krok do przyszłości

Od kwietnia 2021 roku Krakowski Rynek Nieruchomości działa pod nazwą Krakula. Ofertę naszego serwisu staraliśmy się jak najbardziej dopasować do potrzeb deweloperów i przyszłych nabywców mieszkań. Każda zakładka to inne możliwości. Prezenter Inwestycji zawiera wszystkie inwestycje mieszkaniowe w Krakowie i pozwala w prosty sposób przeanalizować najważniejsze informacje dotyczące danego lokalu. Z kolei sprawdzenie jego lokalizacji umożliwia Mapa Inwestycji. Natomiast z myślą o tych, którzy cenią sobie dobry zakup w rozsądnej cenie, powstała zakładka Mieszkania z Rabatem, gdzie specjalnie dla Was prezentujemy najtańsze mieszkania w Krakowie. Podjęcie ostatecznej decyzji ułatwi Porównywarka Inwestycji, dzięki której – głęboko w to wierzymy – odpowiedź na pytanie „Jak wybrać najlepsze mieszkanie” nie będzie dla przyszłego nabywcy żadnym problemem.

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie