Krakula.pl - Budrem – deweloper z klasą i długą historią

26.08.2021 02:37

Budrem – deweloper z klasą i długą historią

W dzisiejszych czasach ludzie chcą mieszkać w odpowiednich warunkach. Krzywe ściany i bloki z wielkiej płyty powoli odchodzą tam, gdzie ich miejsce - do lamusa. Wraz ze wzrostem wynagrodzeń i podnoszącym się standardem życia, ludzie marzą o mieszkaniu w nowym bloku z własnym miejscem parkingowym. Niestety, większość budynków mieszkalnych w Polsce wciąż nie jest wyposażona w wystarczającą ilość miejsc parkingowych, a wygląd starych bloków stanowi skuteczną formę odstraszania mieszkańców.

Na szczęście w naszym kraju powstaje coraz więcej nowych inwestycji, gdzie ludzie mogą dostać produkt wysokiej jakości w centrum miasta. Powstające osiedla deweloperskie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jednym z czołowych graczy na polskim rynku nieruchomości jest Budrem.

Historia przedsiębiorstwa

W dzisiejszych czasach wiele słyszy się o nieuczciwych deweloperach, którzy nie są w stanie dokończyć inwestycji na czas z przeróżnych przyczyn, pozostawiając osoby zainteresowane kupnem na lodzie. Przedłużanie oddania mieszkania do użytku może dla wielu potencjalnych mieszkańców stanowić problem, szczególnie kiedy zaczną nakładać się zobowiązania finansowe banku z koniecznością dalszego wynajmu mieszkania. Z tego powodu, ludzie najchętniej wybierają mieszkania deweloperskie od firm, którym warto zaufać. Jakie są to przedsiębiorstwa?

Przede wszystkim takie, które nie wzięły się znikąd. Jednym z przedstawicieli jest właśnie firma Budrem, która działa na rynku już od 1989 roku. Głównym obszarem, na którym funkcjonuje, są okolice Krakowa, dostarczając mieszkańcom i przedsiębiorcom wysokiej jakości budynki mieszkalne oraz usługowe. W ten sposób rozwija się miasto i tworzą się warunki, których oczekują ludzie. Wysokiej klasy materiały budowlane oraz precyzja wykończenia to tylko niektóre z cech charakterystycznych dla dewelopera. Warto wspomnieć o inwestycjach, które zostały już wykonane i stanowią chlubę Krakowa.

Pierwszą inwestycją było osiedle Mistrzejowice Wschód oraz Srebrnych Orłów, gdzie zostało wybudowanych ponad 250 domów. Pierwszą typowo deweloperską inwestycją firmy była ta przy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Nie są to jednak największe inwestycje przedsiębiorstwa.

Budrem dzisiaj

Warto wspomnieć o Dąbie Plaza, gdzie osoby zainteresowane mogły kupić mieszkanie od dewelopera. Została zakończona w 2020 roku i tym samym stała się jedną z największych inwestycji tego typu w Krakowie. Położona przy ulicy Dąbskiej 11, jest miejscem uwielbianym przez osoby, które mają co robić. Ze względu na bliskie położenie różnorodnych przedsiębiorstw, szkół oraz miejsc, gdzie można spędzać aktywnie czas, mieszkania w tej okolicy wybierają osoby aktywne. Idealnie skomunikowane osiedle daje duże możliwości, szczególnie kiedy ktoś nie lubi spędzać zbyt dużo czasu w krakowskich korkach. Jednak nie jest to miejsce wyłącznie dla ludzi aktywnych. Osoby, które najlepiej czują się w ciszy i spokoju, najlepiej na łonie natury, mogą udać się do pobliskiego Parku Lotników Polskich, gdzie można odpocząć po kolejnym ciężkim dniu w pracy.

Kolejną znaną inwestycją firmy Budrem jest osiedle przy ulicy Cystersów 26, gdzie dostępne były mieszkania deweloperskie o powierzchni od 26 do ponad 100 metrów kwadratowych. Po raz kolejny firma idealnie trafiła z lokalizacją inwestycji, ponieważ znajduje się w miejscu, z którego można dotrzeć do każdego zakamarka Krakowa, dając duże możliwości nawet ludziom nieposiadającym samochodów. W ten sposób, po raz kolejny potencjalni mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością parków i skwerów oraz miejsc, w których nigdy nie gasną emocje!

Podsumowując, firma Budrem jest jednym z czołowych deweloperów na terenie Krakowa. Dzięki swojej deweloperskiej działalności oddali już do użytku wiele inwestycji, które po dziś dzień cieszą się uznaniem lokatorów. Wysokiej jakości standard wykonania oraz idealnie trafione lokalizacje sprawiają, że ludzie ufają firmie, gdyż wiedzą, że dostają produkt wysokiej jakości. Warto również wspomnieć o wszystkich formalnościach, które zawsze są załatwiane na czas i nigdy nie dochodzi do zbędnych opóźnień ze strony dewelopera.

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie