Krakula.pl - Mieszkanie dla rodziny w Krakowie – jakie powinno być?

20.06.2022 11:58

Mieszkanie dla rodziny w Krakowie – jakie powinno być?

Wybór mieszkania dla rodziny w Krakowie to nie lada wyzwanie. Taki nabytek musi sprostać licznym oczekiwaniom, a poza tym wiąże się z ogromnymi kosztami. Trzeba zatem zachować rozwagę i kierować się racjonalnymi przesłankami. Na co zatem zwrócić uwagę i czym się kierować?

Najlepsze mieszkanie dla rodziny w Krakowie – czyli jakie?

Bez względu na to, czy z myślą o rodzinie ktoś kupuje raczej nieduże loku, czy też np. mieszkanie 60 m2, powinno ono sprostać paru wymogom. Należy pamiętać o tym, że w praktyce będzie ono spełniać wiele funkcji. Przede wszystkim dzieci i dorośli powinni mieć oddzielne pokoje. Nie może też zabraknąć miejsca na duży stół oraz przestrzeni do przechowywania różnych rzeczy. Jeśli ktoś ma malutkie dzieci lub planuje powiększenie rodziny, warto sprawdzić, czy w budynku znajduje się wózkownia – to ogromne ułatwienie. Najlepsze mieszkanie dla rodziny w Krakowie to takie, które zapewni komfort i wygodę wszystkim lokatorom. Warto zdecydować na większe lokum, np. mieszkanie 70 m2. Znaczenie ma tu dosłownie wszystko – nie tylko metraż, ale także rozkład pomieszczeń, lokalizacja, możliwość szybkiego i łatwego dojazdu do centrum itp.

Dwupoziomowe mieszkanie dla rodziny – czy warto?

Eksperci z firmy deweloperskiej Ekopark radzą, aby bliżej przyjrzeć się nieruchomościom dwupoziomowym. Będzie to np. mieszkanie 80 m2 lub większe. Spora przestrzeń daje znacznie większe możliwości, jeśli chodzi o praktyczne jej zagospodarowanie i zapewnienie wszystkim domownikom prywatności.

Gdzie kupić nowe mieszkanie dla rodziny w Krakowie?

Kraków to doskonały przykład miasta, w którym realizowanych jest mnóstwo inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Warto przy tej okazji wspomnieć o Turniejowej 59 – przedsięwzięciu, które na swoim koncie ma wspomniana wcześniej firma deweloperska. Każda rodzina znajdzie tu dla siebie odpowiednie mieszkanie, np. mieszkanie 90 m2, mając przy tym do dyspozycji liczne udogodnienia. Wielkim atutem budynku mieszkalnego jest usytuowanie niedaleko Parku Kurdwanów.

Artykuł sponsorowany

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie