Krakula.pl - Prezenter Inwestycji - Green Park Villa etap II

Green Park Villa etap II
Szczegóły inwestycji
Dzielnica Bronowice
Adres
ul. Truszkowskiego
Termin oddania Ukończono
Metraże mieszkań od 43 do 96 m2
Ceny mieszkań za m2 od 7349 do 10000 zł
Cena m. w garażu 35000 zł
Cena m. zewnętrznego 23000 zł
Cena kom. lokatorskiej 8000 zł
Liczba kondygnacji 3
Liczba budynków 38
Liczba mieszkań 76
Strona inwestycji
Green Park Villa etap II
Ocena rankingowa Aktualnie niedostępna

Co warto wiedzieć o tej inwestycji?

Jeśli poszukujesz mieszkania o najwyższym standardzie, z niebanalnymi rozwiązaniami i udogodnieniami to osiedle Green Park Villa jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania.

Inwestycja zlokalizowana jest w krakowskich Bronowicach przy ulicy Truszkowskiego, tuż obok ulicy Tetmajera. Właśnie to usytuowanie na mapie Krakowa tworzy niepowtarzalny klimat inwestycji. Nieopodal znajdują się historyczne atrakcje miasta, m.in. słynne dworki Rydlówka i Tetmajerówka. Wkrótce wzdłuż ulicy Tetmajera powstanie nowy krakowski park
o nazwie Naturalny Park Tetmajera, który jest jednym z projektów realizowanych w ramach działań budżetu obywatelskiego miasta Krakowa. Park ma mieć naturalny leśny charakter, znajdą się w nim plac zabaw inspirowany leśną przyrodą, ogród sensoryczny oraz strefa piknikowa nad stawem.
Lokalizacja Green Park Villa graniczy także z obszarem Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego.
W ciągu maksymalnie pół godziny można stąd dotrzeć do Ojcowskiego Parku Narodowego, Lasu Wolskiego, Rezerwatu Przyrody Zimny Dół, Stawów w Mydlnikach czy Doliny Mnikowskiej.

Osiedle tworzy 28 budynków w zabudowie bliźniaczej z 56 mieszkaniami w pierwszym, już zrealizowanym etapie inwestycji. Obecnie powstaje drugi etap – 38 budynków w zabudowie bliźniaczej, w których znajdzie się 76 mieszkań o powierzchniach od 43 do 96 mkw.Każde z mieszkań na parterze posiada własny ogród, a mieszkania na piętrach kilkunastometrowe, przestronne tarasy.
Wszystkie lokale są bardzo jasne, o dużych przeszkleniach nadających budynkom nowoczesny elegancki charakter. Miejsca parkingowe dla każdego mieszkania oraz pomieszczenia gospodarcze znajdują się w podziemnym garażu, przed budynkami znajdują się także dodatkowe miejsca postojowe.

Komunikacyjnie ta część Bronowic charakteryzuje się bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta oraz rozwiniętą infrastrukturą. W promieniu 3 km znajdują się dwa duże centra handlowe, mniejsze sklepy, szkoły, instytucje publiczne i tereny rekreacyjne.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?

  • Mieszkania od 43 do 96 m2 w cenach od 7349 do 10000 zł za m2
  • Ogród sensoryczny
  • Strefa rekreacyjna nad stawem
  • Dogodny dojazd do centrum
  • Dwa centra handlowe w promieniu 3 km
  • Biedronka 750 m
  • Ścieżki dla pieszych i rowerzystów
  • Bliskość terenów rekreacyjnych
  • Plac zabaw 500 m
  • Uczestniczy w programie Książeczka Rabatów Ekskluzywnych

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie