Krakula.pl - Prezenter Inwestycji - Magnoliowy Ogród

Magnoliowy Ogród
Szczegóły inwestycji
Dzielnica Zwierzyniec
Adres
ul. Podłącze
Termin oddania Ukończono
Metraże mieszkań od 40 do 135 m2
Ceny mieszkań za m2 od 16000 do 16000 zł
Liczba kondygnacji 3
Liczba budynków 10
Liczba mieszkań 20
Strona inwestycji
Magnoliowy Ogród
Ocena rankingowa Aktualnie niedostępna

Co warto wiedzieć o tej inwestycji?

Magnoliowy Ogród to apartamenty umiejscowione na mapie Krakowa w prestiżowej dzielnicy – Woli Justowskiej. Inwestycja jest doskonale skomunikowana, otoczona naturą przy jednoczesnym zachowaniu bliskości centrum miasta. Apartamenty zaprojektowane zostały tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wyróżnia je funkcjonalność, która przekłada się na wygodę życia mieszkańców. 

Magnoliowy Ogród wyróżnia elegancka, minimalistyczna bryła architektoniczna, która w połączeniu z charakterystyczną elewacją oraz przeszkleniami korespondują z otaczającą projekt przyrodą. Na inwestycję Magnoliowy Ogród składa się osiem budynków w zabudowie bliźniaczej i dwa w zabudowie wolnostojącej. Apartamenty liczą od 40 m2 do 135 m2. Każdy budynek posiada po jednym mniejszym apartamencie i jednym dwupoziomowym. Dwa budynki wyposażone są w prywatne windy. Z dbałością o detale zostało zaprojektowane też najbliższe otoczenie inwestycji.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych. 

Dzielnica Zwierzyniec, w której zlokalizowana jest inwestycja Magnoliowy Ogród charakteryzuje się cisza i spokojem. Jest idealnym miejscem dla mieszkańców w każdym wieku. W jej bliskości znajdują się niezbędne obiekty, jak przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, przychodnie lekarskie jak również sklepy ogólnospożywcze. Przez dzielnicę przebiegają droga krajowa oraz droga wojewódzka. Regularnie kursują autobusy miejskie i tramwaje, a niedaleko znajduje się również lotnisko. 

Osoby, które zamieszkają w Magnoliowym Ogrodzie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Magnoliowy Ogród znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielanka. 
Przekonaj się co deweloper mówi o tej inwestycji zobacz.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?

  • Mieszkania od 40 do 135 m2 w cenach od 16000 do 16000 zł za m2
  • Prestiożowe mieszkania w dzielicy Wola Justowska
  • Piękno i bliskość otaczającej natury
  • Kameralne i nowoczesne osiedle
  • Przestronne balkony i tarasy
  • Teren ogrodzony i monitorowany
  • Miejsca postojowe naziemne: pod wiatą
  • Uczestniczy w programie Książeczka Rabatów Ekskluzywnych

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie