Krakula.pl - Prezenter Inwestycji - Mate3ny

Mate3ny
Szczegóły inwestycji
Dzielnica Podgórze
Adres
ul. Rydlówka
Termin oddania Ukończono
Metraże mieszkań od 27 do 125 m2
Ceny mieszkań za m2 od 12250 zł
Cena m. zewnętrznego 25000 zł
Liczba kondygnacji 5
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań 27
Strona inwestycji
Mate3ny
Ocena rankingowa Aktualnie niedostępna

Co warto wiedzieć o tej inwestycji?

Zamieszkaj w miejscu, gdzie równie blisko masz DO PRACY, NAD RZEKĘ, DO RESTAURACJI. Wybierz lokalizację nieopodal jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa, w pobliżu Parku Zdrojowego i zapoznaj się z naszą najnowszą inwestycją przy ulicy Rydlówka!

Mate3ny to osiedle Trójkorzyści, oferuje bowiem bliskość wszystkich najważniejszych dla codziennego funkcjonowania elementów – pracy, natury i centrum miasta. Co to oznacza w praktyce? Bardzo wysoki poziom komfortu, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko po to, by własny kąt odnalazł tu każdy, kto ceni sobie wygodę życia. Sprzyja jej również aranżacja samego osiedla – wielostanowiskowy parking, plac zabaw i ogólnodostępny, specjalnie zaprojektowany dach jednego z budynków, z pewnością zostaną docenione przez przyszłych mieszkańców.

Dla mieszkańców osiedla Mate3ny przygotowaliśmy podziemne garaże wielostanowiskowe, które w obu etapach pomieszczą łącznie 303 samochody. Istnieje możliwość wykupienia w nich stałego miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowaliśmy również komórki lokatorskie, a także wózkownie i rowerownię. Dodatkowe informacje i szczegóły dotyczące cen można uzyskać kontaktując się z naszymi doradcami klienta. 

Osiedle Mate3ny powstaje przy ulicy Rydlówka – w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która wiąże się z wieloma korzyściami. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Rondo Matecznego – stąd można bardzo łatwo dostać się do ścisłego centrum miasta oraz najważniejszych dzielnic Krakowa.

Okoliczna infrastruktura również sprzyja mieszkaniu na Mate3nym. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne kompleksy biurowe, tereny rekreacyjne oraz lokale usługowe, których obecność znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Jednym słowem możesz skorzystać z Trójkorzyści lokalizacyjnej – stąd masz blisko do pracy, do natury i do centrum.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?

  • Mieszkania od 27 do 125 m2 w cenach od 12250 do 0 zł za m2
  • łatwny dojazd do każdej części Krakowa
  • bliskość terenów rekreacyjnych
  • liczne kompleksy biurowe
  • wiele lokali usługowych

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie