Krakula.pl - Prezenter Inwestycji - Przestrzenie Banacha

Przestrzenie Banacha
Szczegóły inwestycji
Dzielnica Prądnik Biały
Adres
ul. ul. Zauchy/Banacha
Termin oddania III kwartał 2022
Metraże mieszkań od 30 do 100 m2
Ceny mieszkań za m2 od 8825 zł
Cena m. w garażu 33000 zł
Cena m. zewnętrznego 20000 zł
Cena kom. lokatorskiej 2900 zł
Liczba kondygnacji 6
Liczba budynków 3
Liczba mieszkań 123
Strona inwestycji
Przestrzenie Banacha
Ocena rankingowa Aktualnie niedostępna

Co warto wiedzieć o tej inwestycji?

W pobliżu Górki Narodowej przy ulicy Stefana Banachapowstaje niekonwencjonalne, doskonale przemyślane osiedle Grupy Buma.

Przestrzenie Banacha mają stanowić samowystarczalną przestrzeń mieszkalną, w której kolejne etapy będą dopełnieniem już istniejących i wpiszą się w zaprojektowaną wizję.

W początkowym etapie zabudowy osiedle tworzyć będą trzy budynki sześciokondygnacyjne, w których znajdziemy 133 mieszkania o mocno zróżnicowanych powierzchniach- od 36 do ponad 94 mkw. Każde z mieszkań na parterze posiadać będzie własny ogród, a mieszkania na piętrach balkony. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano możliwość wykupienia miejsca w garażu podziemnym lub przed budynkami na wyznaczonych miejscach postojowych. Lokatorzy będą mieć również możliwość korzystania z komórek lokatorskich i wózkowni. Poza mieszkaniami, w budynkach zostały przewidziane miejsca na lokale usługowo-handlowe. 

Pomysłodawcy inwestycji Przestrzenie Banacha kładą mocny nacisk na komplementarność osiedla, co podkreślają nie tylko współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w postaci stacji rowerowych, paczkomatów czy punktu ładowania samochodów elektrycznych. To także plac zabaw i park dla najmłodszych oraz tych trochę starszych dzieci, miejsce wyciszenia i integracji dla mieszkańców, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe oraz specjalny park dla młodzieży. Przemyślane innowacje tworzą kreatywne i niezwykłe miejsce do zamieszkania, zabawy, odpoczynku i nauki.

Dzięki swojej lokalizacji na wzniesieniu, osiedle zapewnia nie tylko cudowne widoki, ale przede wszystkim naturalną wentylację. Nie bez znaczenia jest również położenie obok Parku Leśnego Witkowice, z hektarami zielonej przestrzeni i mnóstwem ścieżek spacerowych.

To również miejsce, w którym w ramach miejscowego planu zagospodarowania powstanie linia szybkiego tramwaju łącząca Górkę Narodową z pozostałymi częściami miasta. 

Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?

  • Mieszkania od 30 do 100 m2 w cenach od 8825 do 0 zł za m2
  • Starannie zaprojektowana zieleń
  • Miejsca relaksu
  • Place zabaw dla małych i starszych dzieci
  • Ścieżki biegowe

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie