Krakula.pl - Prezenter Inwestycji - SenTOTU

SenTOTU
Szczegóły inwestycji
Dzielnica Prądnik Biały
Adres
ul. Zauchy
Termin oddania Ukończono
Metraże mieszkań od 35 do 94 m2
Ceny mieszkań za m2 od 7550 do 12360 zł
Liczba kondygnacji 6
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań 132
Strona inwestycji
SenTOTU
Ocena rankingowa Aktualnie niedostępna

Co warto wiedzieć o tej inwestycji?

Kompleksowo zaprojektowana inwestycja SenTOTU na Górce Narodowej przy ul. Zauchy 7-11, to idealna propozycja zarówno dla młodych, aktywnych osób, poszukujących swojego pierwszego wymarzonego M, jak również dla rodzin, które szukają w mieście alternatywy dla domu.

W ramach projektu realizowane są cztery pięciopiętrowe budynki ze 179 mieszkaniami jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowymi, o powierzchni od około 30,7 mkw. do blisko 103 mkw. Do większości mieszkań na parterze zaprojektowano własne ogródki, a największe lokale mieszkalne wyposażono w przestronne tarasy. Starannie zaprojektowana przestrzeń inwestycji, stworzy idealne miejsce do wygodnego mieszkania.
 
Osiedle wyróżnia doskonała lokalizacja w pobliżu alei 29 Listopada i ulicy Opolskiej. Przyszli mieszkańcy otrzymają zarówno wygodny dostęp do rozbudowanej sieci połączeń komunikacji miejskiej, jak i umożliwia łatwy dojazd do tras wyjazdowych z Krakowa w kierunku Katowic, Warszawy i lotniska w Balicach. 

TO TU wewnątrz osiedla przewidziano ogólnodostępną strefę integracji oraz wypoczynku, która sprzyja relaksowi i spotkaniom mieszkańców. Miejsca dedykowane aktywnemu wypoczynkowi, obejmujące ścieżki rowerowe, ścieżki do joggingu i boisko.

TO TU zostanie poprowadzona linia szybkiego tramwaju na Górkę Narodową, która połączy północną część Krakowa z centrum.

Komfort życia w tym miejscu, to nie tylko świetna lokalizacja. Na parterze budynku zaplanowano pasaż handlowo-usługowy, aby przyszli mieszkańcy osiedla SentoTU mogli korzystać z dobrze rozwiniętej infrastruktury powstającej w ramach kompleksu. W niedalekiej odległości zlokalizowane są liczne sklepy (w tym  także wielkopowierzchniowe), placówka pocztowa, apteki, przychodnia i inne punkty usługowe.
 
W okolicy znajduje się kilka szkół podstawowych, przedszkoli oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych, takich jak Park im. Tadeusza Kościuszki z Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?

  • Mieszkania od 35 do 94 m2 w cenach od 7550 do 12360 zł za m2
  • Zieleńce i skwery
  • Strefa integracji i wypoczynku
  • Rodzinne mieszkania 4 i 5 pokojowe z tarasami
  • Wygodne i funkcjonalne mieszkania
  • Strefa aktywnego spędzania czasu - ścieżki rowerowe, ścieżki do joggingu, boisko
  • Miejsca parkingowe dla samochodów elektrycznych
  • Dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa
  • Przynależne tarasy lub ogródki

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie