Krakula.pl - VII edycja Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom rozstrzygnięta!

02.10.2020 04:00

VII edycja Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom rozstrzygnięta!

Czytelnicy dwutygodnika „Krakowski Rynek Nieruchomości” oraz portalu KRN.pl po raz kolejny przyznali tytuł Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom. Od 20 marca wybierali spośród 12 nominacji najlepsze ich zdaniem przedsięwzięcie mieszkaniowe realizowane na terenie Krakowa i okolic. Plebiscytowi towarzyszył również konkurs na najlepsze hasło reklamowe wybranej inwestycji.

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w 2020 r. ruszyła kolejna, już VII edycja Plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom. W tym roku partnerem organizowanego przez „Krakowski Rynek Nieruchomości” plebiscytu została firma MIX Meble z siedzibą przy ul. Wadowickiej 8a w Krakowie. Głosowanie na najbardziej przyjazną inwestycję odbywało się za pośrednictwem strony www. plebiscyt.krn.pl. Na głos mogli liczyć deweloperzy, którzy zdaniem głosujących, tworzą najatrakcyjniejsze inwestycje. Należy mieć na uwadze, że decydują o tym nie tylko funkcjonalne mieszkania, ale także położenie i układ osiedla, dostępność niezbędnej infrastruktury oraz terenów zielonych czy architektura budynku i jego otoczenia.

Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom - dla kogo tytuł?

Deweloperzy, na których przedsięwzięcie mieszkaniowe została oddana największa liczba głosów, we wrześniu odebrali prestiżowe statuetki przygotowane przez FORM STUDIO – krakowską pracownię rzeźbiarską. W wyniku uzyskanego tytułu będą mogli opatrzyć swoje materiały reklamowe i promocyjne publikowane na łamach „Krakowskiego Rynku Nieruchomości”. W tegorocznej edycji zwycięskimi Inwestycjami Przyjaznymi Mieszkańcom okazały się:

Tym samym pokonały one pozostałe nominowane przedsięwzięcia, wśród których znalazły się:

Wybraliśmy najciekawsze hasło promujące inwestycję

Wyborowi Inwestycji Przyjaznej Mieszkańcom od zawsze towarzyszy konkurs, w którym uczestnicy mogą wykazać się kreatywnością, wymyślając hasło reklamowe, promujące wybraną przez nich inwestycję. Nagroda za najciekawsze hasło w postaci albumu o Krakowie oraz sofy ufundowanej przez partnera i sponsora VII edycji Plebiscytu – firmy MIX Meble tym razem trafia do Pani Sylwii Polar z Krakowa. „Twój dom, Twoje miejsce – Twoja przestrzeń” to zaproponowane przez nią hasło dla przedsięwzięcia Grupy Buma – Przestrzenie Banacha.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Zespół „Krakowskiego Rynku Nieruchomości” 

Magdalena Hojniak

Redaktor "Krakowskiego Rynku Nieruchomości"

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie