Krakula.pl - 140. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań już w ten weekend!

08.06.2021 11:15

140. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań już w ten weekend!

  • Po ponad ośmiomiesięcznej przerwie Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań wznawia działalność targową. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Hali Cracovii przy al. Focha 40 w dniach 12-13 czerwca.
  • Na targach mieszkaniowych pojawi się 39 wystawców. Znalazły się wśród nich firmy deweloperskie (Bryksy, Budopol, Modern Living), remontowo-budowlane (Sani Well) i biura nieruchomości (bracia Sadurscy). Uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji kredytowych (Phinance, Konsult) oraz porozmawiać z ekspertami z branży, np. z inspektorem budowlanym (W szpilkach na budowie).
  • W sobotę wydarzenie potrwa od godz. 10:00 do godz. 17:00, a w niedzielę zakończy się godzinę wcześniej.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań ma już 23-letnią tradycję. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród osób poszukujących własnego „M”. Targi mieszkaniowe to zawsze dobra okazja do porównania i wyboru nieruchomości dla siebie spośród wielu ofert prezentowanych w jednym miejscu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, giełda będzie przeprowadzona zgodnie z wymogami związanymi z Covid-19 – tłumaczy Lucyna Płonka, dyrektor biura SBDiM. Bezpłatną wejściówkę można pobrać w tym miejscu.

Uczestnicy targów będą mieli okazję wziąć udział w wykładach eksperckich, podczas których dowiedzą się, jak bezpiecznie kupić mieszkanie, o czym należy pamiętać, decydując się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego, a także jakie wady techniczne zdarzają się najczęściej przy odbiorze lokalu w stanie deweloperskim. Co więcej, organizatorzy przygotowali również specjalne promocje oraz Katalog Giełdowy. Uczestnicy wydarzenia znajdą w nim zaprezentowane na targach inwestycje i porady dotyczące zakupu nieruchomości.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań – nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu

Statystyki wskazują, że średni czas szukania mieszkania bądź domu zajmuje nawet pół roku. Wpływ na długość tego procesu mają różne czynniki: wymagania techniczne co do nieruchomości, możliwości finansowe i czas kupującego, a dziś również dobry dostęp do Internetu. Coraz więcej ofert pojawia się bowiem na serwisach ogłoszeniowych. Tymczasem nie wszystkie aspekty inwestycji ogłoszeniodawcy umieszczają na stronach internetowych. Dlatego bezpośrednie spotkanie z deweloperami i ekspertami rynku nieruchomości może znacznie skrócić ten proces lub przynajmniej rozwiać wątpliwości przyszłych nabywców.

Serwis Krakula.pl objął Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań patronatem medialnym. Zachęcamy do udziału i sprawdzenia dokładnego planu wydarzenia.

Fot. główne artykułu - 137. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań (23-24 listopada 2019 r.).

Maria Gil

Redaktor prowadząca "Krakowskiego Rynku Nieruchomości"

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie