Krakula.pl - Wille Podkamyk – luksusowe domy w krakowskiej Olszanicy

12.10.2021 07:43

Wille Podkamyk – luksusowe domy w krakowskiej Olszanicy

Zakup mieszkania lub domu jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji. W zależności od tego, czy chcemy nabyć nieruchomość w celach inwestycyjnych, czy też na własny użytek, mamy różne oczekiwania. Funkcjonalny metraż oraz układ pomieszczeń, spokojna i zielona okolica, niezbędna infrastruktura – spełnienie właśnie tych wymagań gwarantuje deweloper Cracovia Investment odpowiedzialny za inwestycję Wille Podkamyk.

Poznaj Wille Podkamyk

Kompleks sześciu nowoczesnych domów jednorodzinnych znajduje się obecnie na etapie realizacji. Do użytku zostanie oddany w II kwartale przyszłego roku, jednak chętni już teraz mogą dokonywać wstępnego zakupu nieruchomości. Wille Podkamyk mają powierzchnię od 164 do 197 mkw. Każdy budynek ma trzy kondygnacje. Na najniższej spośród nich przewidziano dwustanowiskowy garaż podziemny.

Natomiast na parterze znajdzie się salon z jadalnią i aneksem kuchennym, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Na pierwszym piętrze wygospodarowano przestrzeń dla trzech sypialni, garderoby i przestronnej łazienki. Deweloper zadbał o otoczenie budynków. W planach jest aranżacja pięknych ogrodów z tarasami. 

Zamieszkaj w multifunkcyjnej dzielnicy

Zwierzyniec to jedna z największych i najbardziej zielonych dzielnic stolicy Małopolski. Dlatego nie brakuje tu miejsc, w których można uprawiać sport, bądź pozwolić sobie na beztroski wypoczynek w otoczeniu natury. Niedaleko osiedla Wille Podkamyk znajduje się Park Decjusza, Młynówka Królewska, Przegorzalska Przełęcz oraz Las Wolski, przez który przebiegają liczne szlaki spacerowe. Co więcej, uroku tej lokalizacji dodaje pobliska rzeka Rudawa oraz stawy w Szczyglicach. Natomiast panoramę lokalnego krajobrazu można podziwiać z dwóch punktów widokowych – kopca Józefa Piłsudskiego i kopca Kościuszki.

Miłośników historii z pewnością ucieszy fakt, że na Zwierzyńcu nie brakuje zabytków takich jak część Twierdzy Kraków, zespół klasztorny na Salwatorze, czy też renesansowy pałac. Na ceniących kulturę czekają placówki muzealne i Kino Kijów. Natomiast rodziny z dziećmi mogą aktywnie spędzić czas w pobliskim zoo lub Parku Rozrywki. Najmłodszych ucieszy bliska lokalizacja placu zabaw, a tych starszych – boisko Orlik Olszanica.

W pobliżu powstającej inwestycji znajduje się również sporo restauracji (Strefa 16, Stodoła Pizzeria, Spichlerz, Portobello). Przyszłych mieszkańców dzieli zaledwie kilka kilometrów od sklepów takich jak Biedronka, czy Lewiatan. W bliskim sąsiedztwie osiedla nie brakuje gabinetów medycznych, apteki oraz placówek edukacyjnych. Nieopodal znajduje się też biblioteka i kościół.

Odległość do Rynku Głównego z ul. Podkamyk wynosi 12 kilometrów. Niedaleko adresu inwestycji znajduje się stacja Kraków Olszanica, z której dojazd pociągiem do Dworca Głównego zajmuje niecały kwadrans. 

Wszystko to sprawia, że lokalizacja mieszkań i domów w rejonie Zwierzyńca staje się coraz popularniejsza. Dzielnica uchodzi bowiem za jedną z najlepiej rozplanowanych, co przekłada się na komfort życia tutejszych mieszkańców.

Zobacz również

W ofercie dewelopera Cracovia Investment znajduje się kameralne osiedle apartamentów Magnoliowy Ogród, które mieści się na terenie Woli Justowskiej. Składa się ono z ośmiu budynków w zabudowie bliźniaczej oraz dwóch domów wolnostojących.

Na parterach stworzono mniejsze apartamenty, a na pozostałych kondygnacjach urządzono dwupiętrowe luksusowe mieszkania. Klienci mogą wybierać między 20 lokalami o metrażu  od 40 do 135 mkw., z różnymi układami pokoi oraz udogodnieniami. Cena za mkw. każdego z apartamentów to 17 tys. zł.

Maria Gil

Redaktor prowadząca "Krakowskiego Rynku Nieruchomości"

Alert Rabatowy

Zapisz się i otrzymuj nowe oferty
Mieszkań z Rabatem

Ekspert Kredytowy

Skorzystaj z pomocy Eksperta Kredytowego
30 banków w ofercie